Randevu Al

İletişim Bilgilerimiz

  • Merkez:İncilipınar Mah. Şehit Mehmet Sait Elçi Sokak.Buhara İş Merkezi No:2 Şehitkamil-Gaziantep.../...Şube:Küsget Sanayi Sitesi 60189 nolu cadde No:1/H - Gaziantep/ŞEHİTKAMİL

Gaziantep Mercedes C180 Yedek Anahtar Kopyalama Uygulamamız

Gaziantep Mercedes C180 Yedek Anahtar Kopyalama Uygulamamız

Mercedes Anahtarı Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı

Gaziantep Çözüm oto anahtar profesyonel olarak Yeni Mercedes yedek ve kayıp anahtar yapımı oto çilingir hizmeti vermektedir.  Gaziantep genelinde hizmet veren firmamızda bütün marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Sizinde Yeni Mercedes Anahtarına ihtiyacınız varsa bizi arayarak yada whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.  Yeni Mercedes Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar YapımıAnahtarlarınızın hepsini kaybetmiş olsanız da Yeni Mercedes Anahtarını araç başında yapıp teslim ediyoruz. Servislerin 20-25 gün süre verdikleri anahtarları biz aynı gün hatta bir kaç saat içinde yapıp teslim ediyoruz. Ayrıca kaybolan anahtarlarınızı aracın hafızasından silebiliyoruz.

Önemli Not : Anahtar çoğaltmak isteyen müşterilerimizin ruhsat sahibi olmaları gerekmektedir


Yeni Mercedes Oto Anahtar Arızaları ve Tamiri

Zamanla gelişen otomobil anahtarları beraberinde bazı sorunları da meydana getirmektedir. Su girmiş, yada darbe almış anahtarlarınızı aracın kontağına taktığınızda, kontak dönecektir fakat motor ateşleme yapmayacaktır. Bunun sebebi ise hassas olan immobilizer anahtarların içindeki elektronik kartın yada immobilizer çipin zarar görmesidir. Firmamızda Yeni Mercedes oto anahtar ve kumanda tamiri garantili olarak yapılmaktadır.yıpranan buton lastikleri, kırılan kumanda kasaları, arızalanan susta mekanizmasını yenileriyle değiştiriyoruz.